3396 WATERCOLOUR
Sold: SEK 3200
Sold den 25 maj 2015 -
7012 WATERCOLOUR
Carl Oscar Borg, Infångandet, signerad 43, 10x16,
Sold: SEK 2400
Sold den 25 maj 2015
Föremål som liknar akvarell Carl Oscar Borg
- Matches
- alla
- Show all